TANEČNÍ
KURZY

Chystáte se na ples a zapomněli jste,
jak se vlastně tančí? Rádi byste se 
naučili nové variace společenských
tanců? Zvolte z nabídky ten nejlepší
kurz právě pro Vás.

REFERENCE TANEČNÍ KURZY

Soňa a Michal Vítečkovi

Před pár lety jsem pod vánočním stromečkem našla voucher na individuální hodiny tance. Tehdy jsme s manželem měli představu, že bychom se chtěli zlepšit ve standardních tancích, zejména ve walzu. V tanečních kurzech pro širokou veřejnost jsme byli zahlceni množstvím tanečních figur, ale bez pocitu, že se v tancích posouváme.
Na individuálních lekcích pod vedením tanečních mistrů Kristýny Mückové a Vítka Rázka jsme začali zase od prvních krůčků. Díky ním jsme se postupně pronikali k hlubším detailům techniky standardního tance. Postupně se k nám přidali i naši přátelé. Seznámili jsme se s novými lidmi všech věkových kategorií, pro které se stal tanec celoživotní vášní.
Uběhly už 4 roky a my stále pokračujeme. Tanec se stal součástí našeho života, naší společnou partnerskou aktivitou, kterou rádi doporučujeme i jiným párům. Je to opravdu krásná příležitost, jak aktivně společně trávit čas pohybem a stále se učit nové věci.

Praha, duben 2020

Manželé Lesse

Hledali jsme s manželem společný sport a skončilo to společným tancem. Vyzkoušeli jsme klasické kurzy tanečních pro dospělé, ale tam jsme po třech úrovních zjistili, že to pro nás není to pravé. Chtěli jsme pokračovat, ale určitě ne hromadným kurzem, hledali jsme individuální přístup a ten nám plně naplnil náš učitel tance Vladimír. Nejen, že si tanec užíváme, ale navíc máme společné středy, my dva, naši dva přátelé a Vladimír. Posouváme se po "krůčcích", pilujeme techniku a hlavně nás to neskutečně baví. Myslím, že kdybychom nenašli Vladimíra, naše taneční "středy" by už dávno skončili. Všem můžeme vřele doporučit, protože je to nejen zábava, ale i velká dřina a zároveň perfektní partnerská terapie.

Praha, říjen 2019

martin tomek

Začalo to poukazem na opáčko tanců po tanečních a nyní už tancujeme několik let. na lekcích je zábava. Díky Vítku a Kristý za trpělivost.

Praha, říjen 2019

manželé pomahačovi

Včera jsme zažili s manželem báječný večer. Od naší svědkyně na svatbě, (slavili jsme ZLATOU SVATBU) nám jako svatební dar dala zážitek - " Tanec s mistrem republiky." Byl to krásný večer, pan Vítězslav Rázek je velice milý. Atmosféra byla fantastická, a my jsme se cítili velmi dobře.

Praha, říjen 2018

Filip Hubička

Školu tance pro všechny jsem našel brouzdáním na internetu, kde jsem hledal vhodné řešení situace, kdy jsme se chtěl učit tančit, ale neměl jsem k dispozici volná odpoledne ani večery o všední dny, kdy se konají běžné kurzy v jiných tanečních školách. Do běžných kurzů nemohu chodit, nedovoluje mně to atypická pracovní doba. Setkal jsem se s laskavým a profesionálním přístupem. Z tanečních jsem si nepamatoval nic, považuji se za dřevo. Během pár kurzů jsem se naučil základní kroky nejběžnějších tanců. Na taneční parket, kam jsme nemohl vkročit, se už nebojím. Pochopil jsem, jaká zábava může tanec být.

Praha, srpen 2018

Radka howard

Vřele Kristýnu a partnery Kristýny doporučuji ! Jsou flexibilní se všemi kategoriemi žáků od úplného začátku. Bezpečně vás provedou krokama i technikama. Kristýna a Kristýny partneři se permanentně zdokonalují od světových špiček. Tady se můžete zaměřit na detailnější výsledky. Doporučuji tento tým ať už plánujete speciální tanec na blížící se událost, nebo ať už by jste se chtěli naučit základní kroky pro dobrý pocit k nejrůznějším příležitostem, nebo i když vás tanec jednoduše vždycky okouzloval. Vždy se umějí přizpůsobit různým potřebám lidí dle situace. Využívají mnoho cest pro výuku. Můžete se učit ve více jazycích. Ovládají evropský styl a American smuth ve všech standardních a latinskoamerických tancích. Jsem ráda že se můžu učit právě od nich !

Praha, leden 2018

nadia mrňousová

S Vítkem Rázkem spolupracuji již druhý rok. Individuální lekce tance pro mne představují splnění mého snu. Vítek je nejen veliký profesionál a výborný učitel. Pro mne je důležité, že má příjemné, galantní vystupování a vyzařuje z něj pozitivní hřejivá energie. Není nadřazený a o své taneční umění se umí podělit s grácií. Lekce s Vítkem mi přinášejí hodně radosti, i když mi často bolí celé tělo. Vítku děkuji, že si mohu plnit svůj sen i v pozdějším věku.

Praha, srpen 2017

Katka Moravčíková

"Tanec pro všechny" byl mou nejlepší volbou.
Vždy se mi tanec líbil a chtěla jsem umět tancovat.
Zde se mi to splnilo (i když je stále, co pilovat).
Výborní lektoři, jejich profesionální a zároveň přátelský přístup,
jejich obrovská trpělivost, která je opravdu potřeba,
individuální péče - to vše zde najdete a moc bych za to chtěla poděkovat.
Pokud sbíráte odvahu přihlásit se na lekce tance, tak neváhejte a jděte do toho.
Já to udělala a tanec se stal součástí mého života."

Praha, květen 2017

Andrea moravcová

"Dobrý den Vítku, tak jsem úspěšně zvládla svou účast na plese (dokonce nám kolegové říkali, jak nám to na parketu s přítelem slušelo :) ) a tak jsem Vám chtěla moc poděkovat. Z tanců, které jsme trénovali, jsme si "skočili" na polku (ta byla úplně v pohodě, dokonce jsem oslnila hopsavou otočkou), valčik a chachu a veš jsem v poho dala. Fakt jsem nevěřila, že za tři hoďky se dá vůbec něco stihnout, ale Vy jste mi dokázal, že by člověk neměl zbytečně předem pochybovat :). Měla jsem i trochu obavy, co mě na kurzu vlastně čeká, přece jen pouštět se do nečeho takového v 38..., ale bylo to úplne v poho. Diky za trpělivost a za milý přístup. Možná bych jen doporučila dávat do emailu pri domlouváni detailu nebo přes telefon, že je dobré vzít si s sebou nějaké pití, já ho měla, ale někoho by to napadnout nemuselo a fakt se hodilo :). Mějte se moc hezky a držím palce, aby se Vam podařilo uskutečnit vše, co máte v plánu. "

Praha, leden 2016

Nový lektOr v našem týmu

Od března otevíráme nové kurzy ve spolupráci s hvězdou StarDance Markem Dědíkem. Těšit se můžete na kurzy pohybové průprav pro děti, latina pro ženy, taneční pro dospělé. Začínat budeme 23.3.2016 a pro více informací navštivte marekdedik.cz

Jitka škvorová

Dárkový poukaz na hodinu tance s tanečním mistrem jsem dostala k narozeninám. Nebyla jsem si jistá, jestli je to úplně dobrý nápad, i když tanec ve všech podobách miluji už od dětství. Představovala jsem si, jak já, která nejsem zvyklá na partnerovo vedení, budu bojovat se zkušeným tanečníkem, pošlapu mu taneční boty či přivodím jinou újmu. Přesto jsem se odhodlala domluvit si schůzku a své obavy přestat řešit. A udělala jsem dobře. Kdybych věděla, jak příjemnou hodinu s Vámi, Vítku, strávím, objednání výuky bych tak neoddalovala.
Jako první jste vybral waltz, což byla výborná volba. Díky Vašemu vedení jsem na parketu zažila báječný povznášející pocit, na který jen tak nezapomenu. Základní kroky a několik malých figur, které jsme spolu zatančili, zaplašily veškeré mé dřívější obavy. Prostě jsem si jen tanec užívala v náručí tak šikovného a zkušeného tanečníka a jen si plula parketem. Stejně tak tomu bylo i při druhém tanci - jive. Po vysvětlení základních figur jsem si užila i tento tanec. Zkrátka jsem velice ráda, že jsem tento dárkový poukaz s tímto nevšedním zážitkem využila a Vám bych chtěla moc poděkovat za jeho zprostředkování.

Jitka Škvorová, Praha, listopad 2015

Lenka Zumrová

„Před velkou společenskou událostí jsem během vánočních svátků zoufale hledala pomoc na internetových stránkách a náhodně klikla na odkaz „Tanec pro všechny“. Po odeslání dotazu mne potěšila téměř okamžitá odpověď Mgr. Rázka a první taneční hodinu jsme sjednali hned po Novém roce. Slogan na webových stránkách „Nejtěžší taneční krok je ten první“ byl pro mne skutečně pravdivý. Vítek Rázek mně však svým citlivým přístupem a jemným humorem pomohl překonat mnohaletou hrůzu z tanečního pohybu a po několika individuálních lekcích dokázal přimět k tanci i mého přítele a nadchnout nás pro další taneční schůzky. Nakonec Vítek Rázek i s Kristýnou Mückovou přijali naše pozvání a tak se i díky nim stal původně obávaný Velký ples pro nás milou společenskou událostí. Moc děkujeme! „

Praha, únor 2014

Martina Smetanová a Ivan Zelenka

„Vzali jsme si na zkoušku jednu hodinu a zůstali jsme celý rok. Taneční lekce se nám moc líbí. Oceňujeme citlivý způsob vedení, možnost si náplň lekce přizpůsobit momentálním potřebám nebo náladě a hlavně obrovskou trpělivost. Je to skvělý způsob jak se odreagovat, protáhnout tělo a naučit se něco nového, co se ve společenském životě může hodit.“

Praha, září 2013

RadKa wenclová

"Navštěvuji individuálně kurzy tance už déle než jeden rok. Moc mne to baví. S Vítkem Rázkem jsem snadno překonala i počáteční stud pramenící z toho, že jsem přišla jako naprostý začátečník. Jeho přístup je přátelský a příjemný a hodina tance je pro mne vždycky zpestřením týdne.
Již po pár hodinách byly vidět první výsledky, což je u mne, ne zrovna tanečního talentu, co říct. Je vidět, že s dobrým vedením může začít tančit opravdu každý."

září 2013, Praha

Radka pšeničková

Profesionální přístup, přátelská atmosféra, viditelné taneční pokroky, individuální péče a zábava...celý život jsem chtěla tancovat a díky "Tanci pro všechny" se mi to splnilo v té nejlepší možné podobě a pod vlídnou taktovkou těch nejlepších trenérů. Jsem si jistá, že taneční závislosti už se jen tak nezbavím. Takže...nikdy není pozdě splnit si svůj (taneční) sen! Díky.

květen 2013, Říčany u Prahy

Martin Tomek a Lucie Skrbková

"Začalo to tak, že jsme si chtěli pouze zopakovat základní kroky z tanečních a dopadlo to tak, že nyní už s Kristýnou a Vítkem tancujeme rok a půl a tanec je pod jejich vedením nejen radost, ale i zábava. Už se moc těšíme na další lekci."

březen 2013

Lucie Sandholcová

"Kristýna Mücková a Vítek Rázek mě a mého partnera trénují již od roku 2011 a díky nim jsme udělali velký pokrok ve standardních i latinských tancích. Díky jejich výborným tréninkům jsme se i umístili na tanečních soutěžích.

Oba s námi nacvičovali i náš svatební tanec a svatební překvapení. Po těchto vystoupeních jsme sklidili velký úspěch a dodnes slyšíme, jak moc se to všem líbilo."

Lucie Sandholcová, 3.11.2012

Ludovít a Karolína Emanuelovi

"Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková jsou našimi trenéry standardních tanců již několik let. Začali jsme s nimi spolupracovat po mnohaletých zkušenostech se soutěžním společenským tancem a jako tanečníci i jako vedoucí tanečního klubu jsme ocenili zejména profesionalitu, vynikající taneční znalosti, vysokou úroveň seminářů i individuálních lekcí a nadšení z předávání zkušeností."

Ludovít a Karolína Emanuelovi, listopad 2012

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny